צמר לסריגת יד

צמר לסריגת יד של אלפקות משובח ואיכות

 

בחוות האלפקות הקסומה שבמצפה רמון פותח ענף חקלאי ייחודי בישראל של גידול אלפקות לצמר. זוהי למעשה חוות הבוטיק היחידה בעולם שמגדלת ומייצרת צמר אלפקות שלא ביבשת אמריקה. החווה מוכרת צמר לסריגת יד מאה אחוז צמר אלפקה ומוצע לקהל פרטי ומסחרי כחוטי צמר ומוצריו. 

 

האיכויות של צמר אלפקות

 

צמר האלפקות מופק על ידינו בחווה לכול שלביו, החל מגידול וגז החיות ועד לטוויית החוטים והכנת מוצרי צמר. הוא נחשב לצמר איכותי ומשובח אפילו יותר מצמר קשמיר או אנגורה וניתן לסרוג ממנו מגוון מוצרים. בין היתר הוא מתאים לסריגת כפפות או כובעים, וכן משמש גם כצמר לסריגת צעיף. אנו מספקים את הצמר שלנו רק בצבעים טבעיים הכוללים את צבעי היסוד של שחור, אפור, חום ולבן, גווני הביניים ביניהם יוצרים למעלה מ- 30 גוונים טבעיים נוספים. אנו גם מציעים למכירה מגוון מוצרים שאנו סורגים בחווה בשלל עיצובים, דוגמאות, מידות וגוונים יפים ואופנתיים.

 

אודות האלפקות והצמר שלהן

 

האלפקות שמהן אנו מפיקים צמר ומוצריו הינן קרובות משפחה של הגמל ומקורן בדרום אמריקה בהרי האנדים. בחווה שלנו הן מרגישות כמו בבית בזכות תנאי אקלים מדברי גבוה, הדומים לאלו בהרי האנדים שבבוליביה וצ'ילה (ארצות מוצאן). זהו אקלים הדורש בימי החורף ובלילות להתמודד עם קור עז, מה שהוביל להתפתחות חיה יחסית קטנה העטופה בצמר סמיך המבודד את גוף בעל החיים עם תנאי מזג האויר הקיצוניים שמסביב. הצמר קל המשקל מעניק לחיה בידוד והגנה גם בימים קרים וגם בימים חמים. מצמרן של האלפקות נוהגים תושבי דרום אמריקה להפיק ולסרוג מגוון מוצרים לרבות בגדים, כובעים, צעיפים, שמיכות, שטיחים ואפילו אוהלים. את האלפקות שהינן חיות עדינות וידידותיות תוכלו לפגוש בחוות האלפקות, ובתוך כך להכיר את מנהגיהן הייחודיים. כך למשל, הן נוהגות לעשות את צרכיהן במקום מרוכז ובאמצעות ריחן הן יכולות לדעת מה המצב של כול אחד מחברי הלהקה. בנוסף, האלפקות מסדירות נושאי מעמד, זוגיות וחיכוכים אחרים על ידי יריקות, ולחיות אלו אין עונת רבייה אחת והן יכולות להיכנס להריון בכול ימות השנה.

 

הזמנת צמר לסריגת יד

 

להזמנת צמר לסריגת יד ביחידות בודדות או בכמות מסחרית, ולקבלת עוד פרטים ומידע בנושא, צרו קשר עם חוות האלפקות שבמצפה רמון בטלפונים 08-6588047 ו- 052-8977010. או במייל: office@alpaca.co.il
 

לחצו להוראות הגעה:

צרו קשר

חוות האלפקות מצפה רמון

אימייל: office@alpaca.co.il

טלפון: 08-6588047

פקס: 08-6586067

נייד: 052-8977010

פייסבוק: Alpaca Farm חוות האלפקות

מאמרים

 

חוות האלפקות מצפה רמון | office@alpaca.co.il | טלפון: 08-6588047 | פקס: 08-6586067 | נייד: 052-8977010 | עיצוב והקמת אתר: בר דביר צילומים: טל מזומן, חיים רביה ונוספים | ecpm - קידום אתרים אורגני