צמר לסריגה בסיטונאות

צמר מובחר ואיכותי

 

חוות האלפקות שליד מכתש רמון מייצרת באופן עצמאי צמר לסריגה בסיטונאות, העשוי ממאה אחוזי צמר אלפקה איכותי בגוונים טבעיים, ומוצע למכירה עבור מחירים משתלמים במיוחד. זהו צמר שאנו מספקים כבר שלושים שנה וכול הליך הפקתו מבוצע בחווה, החל מגידול האלפקות, דרך גז האלפקות באביב, שטיפת צמר, הכנתו לטוויה וטווייתו לחוטים.

ייחודו של צמר האלפקות

 

צמר האלפקות שמופק בחוות האלפקות ונמכר בסיטונאות נחשב לסוג צמר איכותי ומובחר בזכות תכונותיו הייחודיות. בין היתר, צמר זה ידוע ברכות ובנעימות מגעו ובמרקם הטבעי, וכן בהיותו קל משקל ובעל רמת בידוד תרמית גבוהה. כמו כן, סיביו וחוטיו נחשבים לארוכים, אלסטיים וחזקים במיוחד. כך למשל, הם פי שלושה יותר חזקים מצמר כבשים ובעלי יכולות חימום גבוהות של פי שבעה מצמר כבשים. בנוסף, צמר זה מעכב בעירה ונשמר נקי מאבק בהיותו נטול שמנים הקיימים בסוגי צמר אחרים, אשר גורמים לבעירה ולהדבקות של לכלוך לבגד. ואם לא די בכך, הוא נחשב להיפואלרגני שאינו חביב על קרדית האבק. לבסוף, צמר האלפקות מורכב מעשרות גוונים טבעיים שונים של אפור, חום, לבן ושחור.

 

תנאי גידול אופטימאליים

 

החווה שלנו הינה ייחודית במינה בארץ ובעולם, בהיותה היחידה מסוגה בעולם בה מתקיים כל התהליך החל מגידול אלפקות וייצור הצמר ומוצריו והכל תחת "קורת גג אחת". היכולת לגדל חיות עדינות וחביבות אלו נובעת מתנאי האקלים של מצפה רמון, עם תנאי מדבר גבוה שמספקים לאלפקות לילות וימי חורף קרים. בנוסף, החיות גדלות בתנאים מיטביים עם שטח נרחב להסתובב בחופשיות, להתרבות ולשמר את אורחות חייהן הייחודיות. גם פעולת הגז מבוצעת באופן שאינו מכאיב או פוגע בחיה, בעזרת מכשור מיוחד ועם רגישות והבנת צרכי חיות אלו ומאפייני התנהגותן.

 

מפעל צמר מקומי

 

גורם נוסף המייחד את החווה שלנו גם מבתי גידול אחרים של האלפקות, הינו העובדה שבית גידולן נמצא בסמוך למקום הפקת הצמר. ההפקה מבוצעת במפעל החווה בעבודת יד ועם מכונות בסיסיות ופשוטות. כמו כן, במפעל מועסקים בין היתר עולים חדשים בתנאים מיטיבים והם מכינים בעבודת יד מוצרי צמר שונים כדוגמת כובעים וצעיפים.

 

הזמנת צמר לסריגה בסיטונאות

 

להזמנת צמר לסריגה בסיטונאות במחיר משתלם ולקבלת עוד פרטים ומידע בנושא, צרו קשר עם חוות האלפקות

בטלפונים 08-6588047 ו- 052-8977010. או במייל office@alpaca.co.il

לחצו להוראות הגעה:

צרו קשר

חוות האלפקות מצפה רמון

אימייל: office@alpaca.co.il

טלפון: 08-6588047

פקס: 08-6586067

נייד: 052-8977010

פייסבוק: Alpaca Farm חוות האלפקות

מאמרים

 

חוות האלפקות מצפה רמון | office@alpaca.co.il | טלפון: 08-6588047 | פקס: 08-6586067 | נייד: 052-8977010 | עיצוב והקמת אתר: בר דביר צילומים: טל מזומן, חיים רביה ונוספים | ecpm - קידום אתרים אורגני