צמר סריגה

צמר סריגה של אלפקות - משובח ואיכותי

 

בחוות האלפקות שבמצפה רמון מתמחים כבר קרוב לשלושה עשורים בגידול חקלאי של אלפקות עבור צמר לסריגה. מדובר בצמר משובח הנחשב לטוב ביותר בעולם ומשמש לסריגת מגוון מוצרים איכותיים אשר מגוון רב אנו מוכרים בחנות המפעל אצלנו בחווה כדוגמת כובעי צמר, גרביים, כפפות וצעיפים.

 

תכונות צמר אלפקות לסריגה

 

צמר סריגה העשוי מצמרן של אלפקות נמנה על המשובחים והיוקרתיים בעולם, ומוערך בזכות תכונותיו הייחודיות. מבנה סיבי צמר אלפקה הינו דק וחלול וכך הוא מקנה מגע רך לצד משקל קל, ביחד עם בידוד תרמי מעולה. תכונות אלו הופכות אותו לנעים למגע, בריא לשימוש וטבעי לחלוטין.

 

צמר סריגה באיכות גבוהה ביותר 

 

חשוב לדעת שיש הבדל מהותי בין סוגי צמר אלפקות לסריגה המוצעים בשווקים. מקור ההבדלים בתנאי גידול האלפקות ובאחוזי צמר האלפקות שיש במוצר. לכן, אם אתם מחפשים צמר לסריגה באיכות גבוהה כדאי שתכירו את המוצרים שיש לנו להציע בחווה. בנוסף, בתחום ייצור צמק האלפות ישנה תרבות זיופים ענפה. לכן, בקניית צמר האלפקה כדאי מאוד להזהר מזיופים. מוצרי הצמר של חוות האלפקות, איכותם נובעת מתנאי גידול אופטימאליים שמספק אקלים הר הנגב הגבוה בסביבת מצפה רמון. תנאים אלו לצד ניסיון רב שנים בתחום מאפשרים לנו להשביח את סיבי צמר האלפקות לרמת איכות מרבית. כמו כן, הצמר מיוצר על ידינו בחווה על כול שלביו, החל מגז החיות ועד למוצר הסופי אשר נבדק לכל אורך התהליך ומובטח כעשוי ממאה אחוז צמר אלפקות.

 

מוצרי סריגה ואופן שימוש 

 

צמר האלפקות המשובח שמופק בחווה מתאים לסריגתם של מגוון מוצרים, אשר את חלקם אנו סורגים, משווקים ומוכרים בעצמנו. בין היתר, תוכלו לרכוש מאיתנו דוללות צמר במשקל 50 גרם ובאורך מאה מטרים, וכן כפפות, כובעים וצעיפים בשלל דוגמאות ועיצובים, לרבות דוגמאות אחידות, פסים וסגנון דרום אמריקאי. יש לציין כי את מוצרי הצמר הטבעיים של האלפקות אסור לכבס במכונת כביסה או לייבש במכונת ייבוש. את המוצרים יש לכבס בעדינות ביד, ללא סחיטה, ולייבשם בצל על ידי הנחה על גבי משטח.

 

הזמנת צמר לסריגה

 

להזמנת צמר סריגה של אלפקות ומוצרי צמר שונים, ולקבלת מידע אודות פעילויות נוספות שיש בחווה כדוגמת לינה בצימרים , טיולי סוסים או סדנאות odt צרו קשר עם חוות האלפקות בטלפונים 08-6588047 ו- 052-8977010. או במייל: office@alpaca.co.il

לפרטים על מחירי צמר לסריגה לחצו כאן

לחצו להוראות הגעה:

צרו קשר

חוות האלפקות מצפה רמון

אימייל: office@alpaca.co.il

טלפון: 08-6588047

פקס: 08-6586067

נייד: 052-8977010

פייסבוק: Alpaca Farm חוות האלפקות

מאמרים

 

חוות האלפקות מצפה רמון | office@alpaca.co.il | טלפון: 08-6588047 | פקס: 08-6586067 | נייד: 052-8977010 | עיצוב והקמת אתר: בר דביר צילומים: טל מזומן, חיים רביה ונוספים | ecpm - קידום אתרים אורגני