יום גיבוש לעובדים בדרום

 

חושבים לקיים יום גיבוש לעובדים של חברתכם? חוות האלפקות שנמצאת בלב הר הנגב, ממש קרוב למצפה רמון, היא מקום מצוין ליהנות, להירגע, להדק את הקשרים ולחזור הביתה עם זיכרונות נהדרים.

 

למה דווקא בדרום?

 

יום גיבוש לעובדים בדרום ובאזור הר הנגב בפרט, מעניק לכם מספר יתרונות חשובים. ראשית, הפעילויות שלנו מתקיימות לכל אורך השנה בשטח הפתוח, מה שאינו אפשרי באזור הצפון והמרכז בעונות הגשומות. הטמפרטורות במהלך היום באזור הר הנגב נוחות מאוד, וחשוב לדעת שגם בעונה החמה יש לנו הרבה ימים נוחים ונעימים בזכות הגובה של ההר.

 

מלבד זאת, באזור שלנו יש המון אטרקציות ואתרים שאפשר לשלב במהלך יום גיבוש, ביחד עם הסדנאות, הפעילויות והטיולים שאנחנו מציעים. על קצה המזלג, אפשר לטייל ביעדים נבחרים במכתש רמון, בקיר האמוניטים, במנסרה המרהיבה, בבור חמת המשוחזר, בגן הלאומי עובדת ובעין עבדת, ועוד הרשימה ארוכה.

 

ומעל הכל, יום הגיבוש אצלנו באמת מוציא את העובדים מהסביבה המוכרת והשגרתית אל המרחבים הפתוחים של המדבר. השקט המדהים, הנופים הקסומים, קו האופק, השמיים הבהירים – כל אלו מהווים כר מצוין לגיבוש והידוק הקשרים בין צוותי העובדים באווירה נעימה ומשוחררת. וכל זאת עוד לפני שדיברנו על הפעילויות והסדנאות בחווה.

 

מה עושים ביום גיבוש בחווה?

 

התשובה לשאלה זו משתנה לפי הרצונות והמטרות שלכם. יש הבוחרים בפעילויות יותר רגועות ושלוות, כמו טיול סוסים מרהיב אל מצוקי מכתש רמון. לעומת זאת, יש המעוניינים לנצל את יום הגיבוש לצורך פעילויות מאתגרות, שגם בוחנות את התנהלות הצוותים והפרטים, ומשפרות את כישוריהם. לדוגמא, ניתן לבחור בניווטי אתגרי בשטח עם לאמות, במשימה של הפרדת עדר אלפקות לפי צבעים, ובעוד משימות המחייבות את המשתתפים לעבוד ביחד, לחשוב באופן יצירתי, ומשאירות אצלם זיכרונות משותפים שעוד ידובר בהם רבות במקום העבודה.

המעוניינים לתאם יום גיבוש לעובדים בדרום או לקבל פרטים נוספים על הפעילות והאפשרויות שאנו מציעים, מוזמנים להתקשר אל חוות האלפקות בטלפונים 08-6588047, 052-8977010, או לפנות אלינו למייל: office@alpaca.co.il

לחצו להוראות הגעה:

צרו קשר

חוות האלפקות מצפה רמון

אימייל: office@alpaca.co.il

טלפון: 08-6588047

פקס: 08-6586067

נייד: 052-8977010

פייסבוק: Alpaca Farm חוות האלפקות

מאמרים

 

חוות האלפקות מצפה רמון | office@alpaca.co.il | טלפון: 08-6588047 | פקס: 08-6586067 | נייד: 052-8977010 | עיצוב והקמת אתר: בר דביר צילומים: טל מזומן, חיים רביה ונוספים | ecpm - קידום אתרים אורגני