סדנאות גיבוש לחברות – עבור עובדים ומנהלים

 

בשנים האחרונות הפכו סדנאות גיבוש לחברות לנפוצות ומבוקשות במשק הישראלי. זאת לאור הנכונות להשקיע במשאב האנושי וההבנה כי עובדים מרוצים הפועלים היטב בצוותא תורמים רבות להצלחת החברה. בחוות האלפקות מקיימים סדנאות גיבוש למנהלים ולעובדי חברות מכל מגזרי המשק, המתאימות לכל אופי וגודל של קבוצה.

 

מטרתן של הסדנאות

 

לכל סדנת גיבוש יכולות להיות מטרות שונות בהתאם לצרכים וליעדים של החברה, ולאופי לקבוצה המשתתפת. כך לדוגמא, ישנן סדנאות שבהן מושם הדגש יותר על הנאה וכיף, ואילו באחרות יותר על פיתוח כישורים ייעודיים ועבודת צוות. ישנן סדנאות למנהלים המדגישות את תחומי קבלת ההחלטות, המנהיגות, ההובלה והאסרטיביות, ואת ההתמודדות עם אתגרים בתוך מגבלות של זמן ומקום. לעומת זאת, קיימות סדנאות גיבוש שבהן העיקר הוא מנוחה ורגיעה בסביבה שמחוץ לשגרה, המקנה למשתתפים אתנחתא ומאפשרת להם להכיר זה את זה בצורה אחרת ומעמיקה יותר. לאור מגוון האפשרויות, את הסדנאות שלנו אנו בונים מראש ביחד עם האחראים על הנושא בחברה, כדי שיתאימו במדויק ליעדים שאתם מעוניינים להשיג.

 

מגוון פעילויות בסדנאות

 

בחוות האלפקות מוצעות משימות ופעילויות שונות המתאימות לגיבוש עובדים ולמנהלים. כך לדוגמא, ניתן לקיים ניווט מדברי עם לאמות בשטח מדברי. הפעילות מתחילה בארגון הציוד עבור מטרה מוגדרת מראש, כאשר תוך התחשבות במגבלות של קיבולת, משקל וזמן יש להעמיב את הציוד על הלאמות. לאחר מכן יוצאים למשימת הניווט שבה יש להתמודד מצד אחד עם הובלה של הלאמה, ומצד שני גם לקרוא נכון את המפה ולעמוד בלו"ז. לבסוף, כאשר חוזרים לנקודת המפגש של הניווט מבצעים פעילות מוגדרת מראש, שיכולה גם להיות תחרות בין הצוותים. זוהי רק דוגמא אחת למשימות שאנו מציעים, ביניהן ניתוח התנהלות עדר סוסים, מסלול מכשולים עם לאמה, והפרדה של עדר אלפקות לפי צבעים.

 

יש לציין כי למנחי המשימות שלנו ניסיון רב בהעברתן וכן בניתוח ושיקוף התנהלות הפרטים והקבוצה במפגש המסכם. יחד עם זאת, אנו בהחלט מזמינים את המעוניינים להביא מנחים משלהם על מנת שינחו את מפגשי הסיכום ויתמכו במטרות וביעדים של יום הגיבוש.

 

המעוניינים לתאם כבר עכשיו סדנאות גיבוש לחברות או לקבל פרטים נוספים על הפעילות והאפשרויות שאנו מציעים, מוזמנים להתקשר אל חוות האלפקות בטלפונים 08-6588047, 052-8977010, או לפנות אלינו למייל: office@alpaca.co.il

לחצו להוראות הגעה:

צרו קשר

חוות האלפקות מצפה רמון

אימייל: office@alpaca.co.il

טלפון: 08-6588047

פקס: 08-6586067

נייד: 052-8977010

פייסבוק: Alpaca Farm חוות האלפקות

מאמרים

 

חוות האלפקות מצפה רמון | office@alpaca.co.il | טלפון: 08-6588047 | פקס: 08-6586067 | נייד: 052-8977010 | עיצוב והקמת אתר: בר דביר צילומים: טל מזומן, חיים רביה ונוספים | ecpm - קידום אתרים אורגני