פעילות קבוצתית למבוגרים בחוות האלפקות

 

אל חוות האלפקות מגיעות לכל אורך השנה קבוצות של מבוגרים, חלקם חברים המעוניינים להעביר כמה שעות או ימים ביחד, משפחות בהרכב רגיל או מורחב, וכן עובדי חברות וארגונים. עבורם אנו מציעים פעילות קבוצתית למבוגרים שתורמת לגיבוש ולהידוק הקשרים, וכן למנוחה, רגיעה ומילוי המצברים.

אילו פעילויות אנו מציעים למבוגרים?

 

למעשה, כל הפעילויות בחווה מתאימות למבוגרים וניתן להתאים את ההרכב שלהן לצרכי הקבוצה ומטרותיה. כך לדוגמא, אפשר לבחור בפעילות מאתגרת במיוחד של ניווט בשטח המדברי עם לאמות. מדובר בחיה אינטליגנטית מאוד שעליה תצטרכו להעמיס את הציוד ולעשות זאת תוך הפעלת שיקול דעת לגבי הזמן והשטח הנתונים. לאחר מכן תצאו לניווט בנוף המדברי כאשר אתם צריכים להוביל ולשלוט בלאמה מצד אחד, לקרוא ולהבין את המפה מצד שני, וגם לתקשר ולהבין את חבריכם מצד שלישי. במידה והמטרה שלכם היא גם לשפר את הכישורים (כפי שנעשה עם עובדי ארגונים וחברות), המנחים שלנו או מנחים מטעמכם יסייעו בניתוח ושיקוף ההתנהלות לאורך המשימה, ובהסקת מסקנות.

 

זוהי רק דוגמא אחת מיני רבות אחרות של פעילות גיבוש למבוגרים. אנו מציעים עוד מגוון אפשרויות מאתגרות כגון מעבר מסלול מכשולים בזוגות ובשלשות עם הלאמה שלכם, או ניהול והפרדה של עדר אלפקות בהתאם לצבעים. מלבד זאת, ניתן לבחור גם פעילות למבוגרים יותר רגועה, ללא תחרות, אשר במוקד שלה מצויים הרגיעה והחיבור לעצמכם ולמדבר. כך לדוגמא, ניתן לצאת לטיול סוסים רגוע (שאינו מצריך כל רקע מוקדם) לעבר הצוקים של מכתש רמון ובחזרה לחווה. זוהי רכיבה קלה ושלווה העוברת בנופים קסומים, עם הדממה והיופי של המדבר ובחברת האנשים הקרובים אליהם בעבודה או במשפחה.

 

לא חייבים הכל ביום אחד...

 

מי שמגיע למדבר עם קצת יותר זמן מכמה שעות, מוזמן להאריך את השהות ולהתארח בצימרים המיוחדים שלנו. אנו מציעים 5 יחידות אירוח קסומות המורכבות מסטודיו ו- 4 צימרים מאובזרים ומושקעים. בסוויטות שלנו תיהנו מכל הפינוקים הנדרשים כמו חדר רחצה מרווח, נוף מדברי שנשקף מכל חלון, פינת אוכל, מטבחון מאובזר, מיזוג אוויר, ומרפסת מקורה שמשקיפה על האלפקות והלאמות שבחווה. זו הזדמנות נהדרת לחוות את המדבר בלילה עם הדממה ושמי הכוכבים הצלולים, להעביר ערב אינטימי ליד המדורה, ולמחרת להמשיך ליהנות משלל הפעילויות שלנו או לצאת לטיול באזור מכתש רמון והסביבה.

 

המעוניינים לתאם פעילות קבוצתית למבוגרים או לקבל פרטים נוספים על הפעילות והאפשרויות שאנו מציעים, מוזמנים להתקשר אל חוות האלפקות בטלפונים 052-8977010, 052-8977010, או לפנות אלינו למייל: office@alpaca.co.il

לחצו להוראות הגעה:

צרו קשר

חוות האלפקות מצפה רמון

אימייל: office@alpaca.co.il

טלפון: 08-6588047

פקס: 08-6586067

נייד: 052-8977010

פייסבוק: Alpaca Farm חוות האלפקות

מאמרים

 

חוות האלפקות מצפה רמון | office@alpaca.co.il | טלפון: 08-6588047 | פקס: 08-6586067 | נייד: 052-8977010 | עיצוב והקמת אתר: בר דביר צילומים: טל מזומן, חיים רביה ונוספים | ecpm - קידום אתרים אורגני