פעילות אתגרית למבוגרים שאוהבים את החיים

 

מחפשים פעילות אתגרית למבוגרים שתהיה באמת מלהיבה, מרגשת ושונה מהמוכר? אם כן, כדאי לכם להכיר את הפעילויות המיוחדות שמציעה חוות האלפקות, הנמצאת במרחק 5 דקות נסיעה ממצפה רמון, ממש בלב המדבר.

 

פעילות מיוחדת ושוברת שגרה

 

בחווה שלנו ממתינות לכם פעילויות מגוונות שאנו בטוחים שטרם התנסיתם בהן. יתרה מכך, הן שונות מאוד מכל מה שיכולה להציע הסביבה האורבאנית המוכרת ונערכות באווירת החופש וההרפתקה של המדבר. כך למשל, אנו בטוחים שמעולם לא ניסיתם לנווט בעצמכם במדבר עם לאמה שנושאת את הציוד שלכם. אם כבר ניסיתם אנחנו מורידים את הכובע, אבל אם לא – זוהי פעילות אקסטרים למבוגרים המחייבת אתכם להוביל את הלאמה, לקרוא נכון את המפה בלי להתבלבל, וגם להקשיב לחברים ולקולגות ששותפים למסע. יהיה עליכם להתחשב בשיקולים ואילוצים שונים של זמן ושטח, להגיע לנקודת המפגש במועד, ולטעום את הטעם המתוק של המנצחים או הטעם המר של המפסידים.

 

וזו רק ההתחלה. בחווה שלנו נערכות עוד מגוון פעילויות אתגריות. כך למשל, האם ניסיתם פעם לעבור מסלול מכשולים עם לאמה? אם לא – מצפה לכם חוויה מרתקת של תקשורת עם חיה אינטליגנטית וחזקה, במסלול שבנינו בהתאמה מיוחדת ליכולות שלה. ואם לא מספיק לכם "רק" להוביל לאמה במסלול מכשולים ייעודי, אל תשכחו שאתם נמצאים בתחרות מול החברים שלכם! בואו נראה מי יהיה יותר מהיר ויעיל, יותר אסרטיבי וקשוב לחיה, ומי ישלוט בסופו של דבר במסלול.

 

המדבר הפראי מחכה לכם

 

כל מי שאוהב את המדבר יודע שזוהי סביבה מאתגרת בפני עצמה, אשר מחייבת את האנשים ובעלי החיים למצוא פתרונות יצירתיים. עצם השהייה בחווה המדברית מחברת את חברי הקבוצה אל החופש והאינסטינקטים הטבעיים, או לפחות נותנת טעימה הגונה מהתחושות האלה. המעוניינים מוזמנים גם להישאר אצלנו בלילה, להעביר ערב קסום ליד המדורה, לצאת לטיול סוסים אתגרי ומרגש, וללון תחת השמיים הצלולים בצימרים המאובזרים והמטופחים של החווה, עם צהלות הסוסים ופעיות הלאמות והאלפקות ברקע.

 

המעוניינים לתאם פעילות אתגרית למבוגרים או לקבל פרטים נוספים על הפעילות והאפשרויות שאנו מציעים, מוזמנים להתקשר אל חוות האלפקות בטלפונים 08-6588047, 052-8977010, או לפנות אלינו למייל: office@alpaca.co.il

לחצו להוראות הגעה:

צרו קשר

חוות האלפקות מצפה רמון

אימייל: office@alpaca.co.il

טלפון: 08-6588047

פקס: 08-6586067

נייד: 052-8977010

פייסבוק: Alpaca Farm חוות האלפקות

מאמרים

 

חוות האלפקות מצפה רמון | office@alpaca.co.il | טלפון: 08-6588047 | פקס: 08-6586067 | נייד: 052-8977010 | עיצוב והקמת אתר: בר דביר צילומים: טל מזומן, חיים רביה ונוספים | ecpm - קידום אתרים אורגני