תרומת פעילות ODT לעובדים של חברתכם

 

מחפשים פעילות ODT לעובדים של חברתכם. מעוניינים בהפעלה איכותית, ייחודית ואפקטיבית? כדאי שתכירו את הפעילויות שיש לחוות האלפקות שליד מצפה רמון להציע. מדובר במגוון איכותי וייחודי של פעילויות ODT המשתפות את חיות החווה ומותאמות למאפייניה וצרכיה של כל קבוצת עובדים בכל גודל וגיל.

 

פעילות ODT הפועלת מחוץ למוכר

 

פעילות ODT לעובדים אצלנו הינה ייחודית ומהנה, ומתקיימת במתחמיה המרהיבים של החווה. לפעילויות בחווה יש תרומה רבה לחברה ועובדיה, הניכרת קודם כל בשינוי סביבה ואווירה. לקיחת עובדי חברתכם לפעילות ODT תוציא אותם מהמסגרת המוכרת להם למרחב מדברי פתוח, שליו וקסום, בו נקיים משימות חוץ מאתגרות ומהנות. שינוי זה בסביבה ובאווירה מאפשר למשתתפים להגיע למשימות כשהם הרבה יותר חופשיים ומשוחררים מתפיסות מקובלות ומקובעות במסגרת העובדה. כך מסופקים להם התנאים להתקרב ולהכיר אחד את השני, לחשוב מחוץ לקופסא, ולבצע פעולות ומהלכים שלא היו עולים על דעתם בשגרת העבודה.

 

כלי לימוד ועבודה יעיל

 

המשימות שאנו מספקים במסגרת פעילות ODT, הן לא עוד אטרקציה מהנה ומיוחדת. למעשה מדובר בכלי לימוד ועבודה יעיל במיוחד המותאם במדויק לצרכיה של כל חברה, ומאפשר לבחון דרכי התנהלות אישיות וקבוצתיות בסביבת העבודה, לשפר ולשנות אותן. בין היתר במהלך הפעילויות יידרשו המשתתפים לעמוד מול קונפליקטים, לשתף פעולה עם האחר, לקבל החלטות, להוביל או לקבל את סמכותו של האחר. כמו כן הם יידרשו לבחון סיכונים, לעמוד בלוחות זמנים, לתקשר ולתמוך בסביבתם ולחשוב מחוץ לקופסא באופן מקורי ויצירתי. הנוסף לכך כל פעילות מסתיימת בשיקוף ההתרחשות וניתוח ביצועה באופן המאפשר לעובדים ולמנהלים ללמוד על דרכי התנהלותם בחברה ולגבש מסקנות אודות דרכים להתייעל ולהשתפר.

 

פעילות בהתאמה אישית מלאה

 

בכדי הגיע לתוצאות אופטימאליות, אנו מציעים לכם פעילות ODT בהתאמה אישית מלאה מבחינת תכניה ויעדיה, רמת הקושי שלה ואורכה. לשם כך נדאג למפות יחד עמכם את צרכי ומטרות הפעילות, נתאים אותם לגיל, כמות ויכולות פיזיות ומנטאליות של המשתתפים. כמו כן ניתן לשלב את הפעילות עם אטרקציות נוספות בחווה כמו טיולים בשטח או הדרכות בחווה, וכן לזכות בשירותי אירוח חלקיים או מלאים עם או בלי לינה במקום.

 

הזמנת פעילות ODT לעובדים

 

להזמנת פעילות ODT לעובדים של חברתכם, לקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם חוות האלפקות בטלפונים 08-6588047 ו-052-8977010 או במייל office@alpaca.co.il.

לחצו להוראות הגעה:

צרו קשר

חוות האלפקות מצפה רמון

אימייל: office@alpaca.co.il

טלפון: 08-6588047

פקס: 08-6586067

נייד: 052-8977010

פייסבוק: Alpaca Farm חוות האלפקות

מאמרים

 

חוות האלפקות מצפה רמון | office@alpaca.co.il | טלפון: 08-6588047 | פקס: 08-6586067 | נייד: 052-8977010 | עיצוב והקמת אתר: בר דביר צילומים: טל מזומן, חיים רביה ונוספים | ecpm - קידום אתרים אורגני