סדנאות לימי גיבוש בחוות האלפקות

 

בחוות האלפקות שליד מצפה רמון מתקיימים ימי גיבוש למגוון חברות וארגונים מכל ענפי המשק ומכל סדר גודל. מדובר בימים מהנים ומגוונים הנערכים בלב הנגב, בסביבה שונה מהמוכר ועם חוויות יוצאות דופן. חלק מרכזי בימי הגיבוש מהוות הסדנאות שאנו מציעים.

 

חשיבותם של ימי הגיבוש

 

לאורך כל השנה נמצאים עובדי החברה בסביבה מוכרת ורגילה של משרד, מפעל וכיוצא בזאת. בסביבה זו מתפתחים דפוסי התנהלות וחשיבה, וכן יחסים בין העובדים, הזקוקים לרענון מעת לעת. מטרתם של ימי הגיבוש היא קודם כל לספק לעובדים חוויה אחרת בסביבה שונה מהמוכר, שמאפשרת להם להכיר זה את זה באופן אישי יותר ומחוץ לדפוסים הרגילים. כמו כן, ימים אלו יכולים להפגיש אותם עם חוויות ומשימות שאינן מוכרות ובכל זאת מדברות אליהם ואל התפקידים שהם מבצעים בארגון, כמו צורך בקבלת החלטות, להוביל, להקשיב זה לזה וכדומה. ולא פחות חשוב, יום הגיבוש נועד לתת לעובדים את ההרגשה וההבנה שהארגון מכיר בחשיבותם ומשקיע בהם, ולאפשר להם ליצור חברויות הדוקות יותר או במילים אחרות – להתגבש.

 

מקומן של סדנאות לימי גיבוש

 

סדנאות לימי גיבוש בחוות האלפקות יכולות לעמוד בפני עצמן או להצטרף לפעילויות אחרות, כמו היכרות עם חיי האלפקות והרגליהן, רכיבת סוסים, שיעור יוגה, טיולים רגליים באזור, ואף לינה בצימרים שבמתחם. מדובר בסדנאות מושקעות ומקצועיות שאותן אנו מתאימים במיוחד לצרכי הקבוצה ומטרותיה. הסדנא עצמה יכולה להיות מורכבת ממשימות שונות, כמו למשל הפרדה של עדר אלפקות לצבעים בשטח סגור, דבר המחייב התמודדות עם אתגרי הובלה, חשיבה יצירתית, ושימוש מושכל ויעיל בשטח נתון עם הגבלה של זמן על מנת להפריד את עשרות האלפקות. ישנן עוד פעילות רבות שניתן לקיים אצלנו במהלך ימי גיבוש לעובדים, אשר לאחריהן מבוצע סיכום ושיקוף של ההתמודדות עם המשימה וניתוח התנהלות הקבוצה והפרט. בכל פעילות יכולים לקחת חלק כ- 20 איש וניתן לקיים מספר פעילויות במקביל בהתאם לגודל הקבוצה וצרכיה, ובכך לבנות יום שלם או חלקי בחווה – החל משעה וחצי לפעילות אחת.

 

החווה שלנו שוכנת במקום קסום בלב הר הנגב, כך שבהחלט ניתן לנצל את ההזדמנות כדי להוסיף ליום הגיבוש שלכם גם טיולים באטרקציות המרשימות של האזור.

 

המעוניינים לתאם כבר עכשיו סדנאות לימי גיבוש, או לקבל פרטים נוספים על הפעילות והאפשרויות שאנו מציעים, מוזמנים להתקשר אל חוות האלפקות בטלפונים 08-6588047, 052-8977010, או לפנות אלינו למייל: office@alpaca.co.il

לחצו להוראות הגעה:

צרו קשר

חוות האלפקות מצפה רמון

אימייל: office@alpaca.co.il

טלפון: 08-6588047

פקס: 08-6586067

נייד: 052-8977010

פייסבוק: Alpaca Farm חוות האלפקות

מאמרים

 

חוות האלפקות מצפה רמון | office@alpaca.co.il | טלפון: 08-6588047 | פקס: 08-6586067 | נייד: 052-8977010 | עיצוב והקמת אתר: בר דביר צילומים: טל מזומן, חיים רביה ונוספים | ecpm - קידום אתרים אורגני