סדנאות לחברות וארגונים בלב המדבר

 

מעוניינים להביא את צוותי החברה לרמה גבוהה יותר של גיבוש, עבודה משותפת ותובנות חדשות? אם כן, חוות האלפקות מציעה סדנאות לחברות וארגונים הנערכות בלב הנגב, בסמוך למכתש רמון, ומבוססות על אתגרים מהנים עם אלפקות, לאמות וסוסים בסביבה שוברת שגרה ועם חוויה יוצאת דופן.

 

חשיבותן של הסדנאות

 

בשנים האחרונות משקיעים ארגונים וחברות מחשבה וכספים במשאב האנושי, לאור ההבנה כי הוא החשוב והתורם ביותר לארגון כיום ובעתיד. כיום ידוע כי חשיבה יצירתית, יחסים טובים, שיתוף פעולה ויכולת להוביל – הן האיכויות שמקדמות את החברה. אין פלא איפה שקיים ביקוש גבוה עבור סדנאות לחברות, החל בסדנאות כיפיות המבוססות על הנאה בלבד, כמו סדנת צחוק או שוקולד, וכלה בסדנאות עיוניות וייעודיות למנהלים. בתוך כך, אחד הסוגים הפופולאריים ביותר הינן סדנאות החוץ, המכונות גם ODT, אשר מציבות בפני המשתתפים אתגרים ומשימות שיש לפתור תוך הקשבה, היענות, חשיבה והובלת צוות. אלו בדיוק המשימות שאנו בחוות האלפקות מציעים ומקיימים מזה שנים, ברמה גבוהה של מקצועיות ובסביבה שוברת שגרה.

 

הכנה, ביצוע וסיכום מדוקדק של הסדנאות

 

כאשר מחליטים לקיים סדנא לחברה בחווה שלנו מקבלים ליווי רצוף ומקיף החל משיחת הטלפון הראשונה. הצוות המקצועי שלנו עומד לרשותכם ומסייע בבחירת המשימות הרצויות שמתאימות למאפייני המשתתפים, לפעילות החברה ולמטרות שהצבתם לעצמכם, כגון גיבוש עובדים, פיתוח חשיבה יצירתית, או עבודה בצוות. לאחר מכן, אנו מלווים ומדריכים את המשתתפים לאורך המשימות ודואגים שיעברו על הצד החלק ביותר, וגם דואגים ליישום כל פעילות אחרת בה בחרתם כגון שיעור יוגה או רכיבת סוסים. לאחר מכן, עם סיומה של כל משימה ניתן זמן לניתוח ושיקוף מקצועי של הביצוע על מנת להסיק מסקנות, לקבל תובנות ולבחון את התנהלות הפרטים והצוות. סיכום זה יכול להתבצע על ידי המנחים המנוסים שלנו או מנחים חיצוניים מטעם הארגון שלכם.

 

המעוניינים לתאם סדנה לחברות או סדנא לחברה כבר עכשיו או לקבל פרטים נוספים על הפעילות והאפשרויות שאנו מציעים, מוזמנים להתקשר אל חוות האלפקות בטלפונים 08-6588047, 052-8977010, או לפנות אלינו למייל: office@alpaca.co.il

לחצו להוראות הגעה:

צרו קשר

חוות האלפקות מצפה רמון

אימייל: office@alpaca.co.il

טלפון: 08-6588047

פקס: 08-6586067

נייד: 052-8977010

פייסבוק: Alpaca Farm חוות האלפקות

מאמרים

 

חוות האלפקות מצפה רמון | office@alpaca.co.il | טלפון: 08-6588047 | פקס: 08-6586067 | נייד: 052-8977010 | עיצוב והקמת אתר: בר דביר צילומים: טל מזומן, חיים רביה ונוספים | ecpm - קידום אתרים אורגני