סדנאות גיבוש לקבוצות ולצוותים

 

בחוות האלפקות מתקיימות סדנאות גיבוש לקבוצות ולצוותים של ארגונים וחברות מכל מגזרי המשק, המבוססות על פעילויות עם בעלי החיים השונים שבחווה. מדובר בסדנאות המתקיימות מזה זמן וזכו להמלצות חמות מצד המשתתפים. אנו בונים אותן ביחד עם האחראים על הנושא בארגון ובחברה לפי היעדים של יום הגיבוש ובהתאם לאופי הקבוצה ומשתתפיה.

 

מגוון פעילויות בסדנא

 

אנו מציעים פעילויות מגוונות עבור סדנאות גיבוש צוות, אשר כל אחת מהן מדגישה היבטים, איכויות וכישורים שונים. כך לדוגמא, במשימת מסלול המכשולים מתחלקים תחילה לזוגות או שלשות העובדות בצוות. לאחר מכן כל צוות מקבל לחזקתו לאמה וצריך להעביר אותה במסלול מכשולים שבנינו במיוחד כך שיתאים ליכולותיה הפיזיות של החיה האינטליגנטית. מדובר במשימה תחרותית אשר בה נבחנת בין היתר יכולת ההובלה והעבודה בצוות, וכן ההתאמה שבין האדם המוביל ללאמה המובלת. בתוך כך, המשתתפים נדרשים להתמודד עם הלחץ של התחרות מול צוותים אחרים, לשמור על תקשורת טובה תחת לחץ, ולשתף פעולה זה עם זה.

 

דוגמא נוספת לפעילות במהלך סדנאות גיבוש לצוות היא הפרדה של עדר אלפקות לפי צבעים. מדובר בשטח סגור עם כתשעים אלפקות שאותן צריך להפריד בהתאם לצבעים, תחת מגבלות של מקום וזמן. המשימה הקבוצתית מחייבת את המשתתפים להתמודד עם אתגר ההובלה של העדר, לחשוב ולפעול באופן יצירתי, להקשיב זה לזה, לקבל ביחד החלטות, להוביל, לנהל את הזמן בצורה יעילה, וכדומה.

 

במהלך ימי הגיבוש והסדנאות שלנו יש הבוחרים לשלב גם טיול סוסים רגוע של כתשעים דקות, היוצא מחוות האלפקות אל מצוקי מכתש רמון. הטיול עובר על הרכס המרהיב של המדבר מסביב לחווה ובנקודות תצפית קסומות, דבר המאפשר למשתתפים גם להירגע וליהנות ביחד מחוויה יוצאת דופן.

 

כמה מילים כלליות על הסדנאות

את הפעילויות המתוארות לעיל ואחרות אפשר לבצע בסבבים ובמקביל, עם מספר מחזורים המאפשרים לכל משתתף להתנסות וליהנות מהמשימות השונות. על כן, הסדנאות שלנו יכולות להתאים הן לקבוצות קטנות יחסית והן לקבוצות רבות משתתפים. בעיקרון, בכל משימה יכולים להשתתף עד 20 איש ובטיולי הרכיבה עד 15 איש, כאשר ניתן לבחור ביום גיבוש שלם, במספר משימות ואף במשימה אחת. מעבר לכך, על מנת שהסדנא תעבור על הצד החלק, הטוב והמקצועי ביותר אנו בונים אותה מראש ביחד אתכם, לפי לוחות הזמנים, המטרות שהצבתם, הרצונות והמאפיינים של המשתתפים.

 

המעוניינים לתאם כבר עכשיו סדנאות גיבוש לקבוצות או לקבל פרטים נוספים על הפעילות והאפשרויות שאנו מציעים, מוזמנים להתקשר אל חוות האלפקות בטלפונים 08-6588047, 052-8977010, או לפנות אלינו למייל: office@alpaca.co.il

לחצו להוראות הגעה:

צרו קשר

חוות האלפקות מצפה רמון

אימייל: office@alpaca.co.il

טלפון: 08-6588047

פקס: 08-6586067

נייד: 052-8977010

פייסבוק: Alpaca Farm חוות האלפקות

מאמרים

 

חוות האלפקות מצפה רמון | office@alpaca.co.il | טלפון: 08-6588047 | פקס: 08-6586067 | נייד: 052-8977010 | עיצוב והקמת אתר: בר דביר צילומים: טל מזומן, חיים רביה ונוספים | ecpm - קידום אתרים אורגני