סדנאות גיבוש וכיף לעובדים

 

רוצים להוציא את צוותי העובדים של חברתכם ליום גיבוש מהנה ומיוחד שיהדק את הקשרים? אם כן, חוות האלפקות מעניקה מענה מצוין לצרכים אלו ועוד רבים נוספים. החווה שנמצאת בלב המדבר מציעה מגוון פעילויות שמהן ניתן ליצור סדנאות גיבוש לעובדים ממגזרים שונים במשק.

 

לנוח ולהירגע במדבר

 

סדנאות גיבוש עובדים בחווה שלנו יכולות להיות מורכבות מפעילויות שונות, חלקן מאתגרות יחסית ואילו באחרות מושם הדגש על הנאה, רגיעה ומנוחה. לפני הכל, עצם ההגעה לחווה השוכנת בלב המדבר, עם כל הפסטורליה והשקט שרק תוכלו לבקש, כבר מכניסה את העובדים לאווירה משוחררת ונינוחה יותר. בתוך כך, אפשר לבחור עבור סדנאות כיף לעובדים בפעילות כמו שיעור יוגה, רכיבה על סוסים ועוד. למי שעדיין לא עשה יוגה (ועוד במדבר!) צפויה חוויה רגועה, נעימה ומעוררת של עבודה עם הגוף, ומפגש עם חוכמה עתיקת יומין. היוגה משפרת את זרימת הדם, מאפשרת שקט פנימי, מעלה את הריכוז, ובהחלט טובה למי שרוצה לנוח בין משימה מרגשת אחת לאחרת. את השיעור מעבירה מדריכה בכירה ומוסמכת ממכון וינגייט בסטודיו מרווח ומיוחד במינו.

 

עוד אפשרות נהדרת למי שרוצה להירגע ולכייף היא לצאת לטיול סוסים שליו מהחווה שלנו לכיוון המצוקים האדירים של מכתש רמון. הטיול עובר בינות לטראסות מדבריות, שרידים נבטים ונקודות תצפיות מרהיבות על המכתש, החווה והסביבה. כדי לצאת לטיול לא צריך לדעת לרכב על סוסים או להיות בכושר גופני גבוה, שכן הרכיבה נעשית באופן רגוע ומתאימה לכל הגילאים.

 

מגוון פעילויות לגיבוש העובדים

 

אין ספק שרכיבה על סוסים מהווה אמצעי מצוין לגיבוש בסביבה שונה מהמוכר, אך אנו מציעים עוד הרבה יותר. בחווה נערכות באופן קבוע סדנאות גיבוש צוות עובדים המבוססות על בעלי החיים המתגוררים כאן, כמו הלאמות, האלפקות והסוסים המאולפים. מדובר בחיות אינטליגנטיות ואציליות אשר חברי הקבוצה יידרשו לשתף עימן פעולה. זאת במגוון פעילויות כמו ניווט שטח עם לאמות, ניתוח והבנת התנהגות עדר סוסים, מעבר מסלול מכשולים עם לאמות, הפרדה של עדר אלפקות לפי צבעים, ועוד.

 

הפעילויות האלו ואחרות דורשות מהמשתתפים להקשיב זה לזה ולבעלי החיים, להתמודד עם אילוצים של זמן ושטח, לקרוא במפה, להוביל ולהנהיג, לקבל החלטות תחת לחץ, להפגין כישורי קריאה מהירה של מצבים, להיות אמפתיים וקשובים – ועוד. ומעל הכל, החוויות המשותפות מהוות כר פורה להידוק הקשרים וליצירת יחסים חדשים בסביבה כה שונה מהמוכר במקום העבודה.

 

המעוניינים לתאם סדנת גיבוש לעובדים או לקבל פרטים נוספים על הפעילות והאפשרויות שאנו מציעים, מוזמנים להתקשר אל חוות האלפקות בטלפונים 08-6588047, 052-8977010, או לפנות אלינו למייל: office@alpaca.co.il

לחצו להוראות הגעה:

צרו קשר

חוות האלפקות מצפה רמון

אימייל: office@alpaca.co.il

טלפון: 08-6588047

פקס: 08-6586067

נייד: 052-8977010

פייסבוק: Alpaca Farm חוות האלפקות

מאמרים

 

חוות האלפקות מצפה רמון | office@alpaca.co.il | טלפון: 08-6588047 | פקס: 08-6586067 | נייד: 052-8977010 | עיצוב והקמת אתר: בר דביר צילומים: טל מזומן, חיים רביה ונוספים | ecpm - קידום אתרים אורגני