צימרים במצפה רמון למשפחות – חוויה שמדברת לכולם

 

מצפה רמון היא ללא ספק מהיעדים האהובים על הקהל הישראלי והבינלאומי, ולא בכדי. העיר המדברית מציעה שפע של חוויות ואטרקציות לכל הגילאים, וזאת בסביבה המופלאה של מכתש רמון שתמיד ממשיך לרגש ולהפתיע. אין פלא איפה שקיימים הרבה צימרים למשפחות באזור מצפה רמון, וכך גם בחווה שלנו שמציעה חופשה מושלמת ומיוחדת במינה.

 

באים עם כל המשפחה לחוות האלפקות

 

בחווה שלנו ממתינים לכם ארבעה צימרים מושקעים, מחודשים ומעוצבים עם כל מה שצריך להנאה ומנוחה עם הילדים. כפי שאמרנו, יש לא מעט צימרים למשפחות במצפה רמון, ועם כל הכבוד וההערכה לאחרים – אצלנו בחווה ממתינה לכם חופשה מסוג אחר. היום שלכם מתחיל עם השמש העולה ממזרח בכיוון הערבה, כאשר לנגד עיניכם נפרשים המרחבים המדהימים של הנגב, וממש קרוב אליכם כבר מתחילות הלאמות והאלפקות להתעורר. אחרי כוס הקפה של הבוקר תוכלו לבחור מבין מגוון אפשרויות לפעילות עבורכם ועבור הילדים. לדוגמא, אפשר להגיע עם הילדים לסיבוב הבוקר של האכלת החיות, בהן אלפקות ולאמות, עזי אנגורה, חמורים וסוסים, ואם פספסתם תמיד תוכלו להצטרף לסיבוב ההאכלה שלקראת השקיעה. עוד אפשרות נהדרת היא לצאת רכובים על סוסי החווה לטיול אל מצוקי המכתש המרשימים, או להביא את הילדים לרכיבה על פוני או לאמה. הילדים בוודאי יגלו שבחווה שלנו יש המון דברים מרגשים ומעניינים, החל בסיור בין האלפקות החביבות, דרך קבלת הסברים על חייהן ומנהגיהן, ועד ליצירה בצמר בבקתת האבן.

 

ובאשר למבוגרים, אתם מוזמנים כמובן להצטרף אל הילדים ואל עובדי החווה בכל הפעילויות שתיארנו, או פשוט להתרווח במרפסת שלכם וליהנות מכל השקט והשלווה שהמדבר מציע. לעת ערב כבר נדלקים אלפי כוכבים זוהרים בשמיים, ומי שרוצה יכול לבלות עם כל המשפחה גם ליד המדורה, או להכין ארוחה על המנגל. ולכל אורך היום אתם תופסים רגעים יקרים של פעילות מגבשת עם הילדים, מנוחה עם בני הזוג והחברים, ונהנים מהשקט והאינטימיות של צימרים מפנים בלב המדבר.

לפרטים נוספים על צימרים במצפה רמון למשפחות ולביצוע הזמנות, צרו קשר עם חוות האלפקות בטלפון 0528-977011 או במייל office@alpaca.co.il.

לחצו להוראות הגעה:

צרו קשר

חוות האלפקות מצפה רמון

אימייל: office@alpaca.co.il

טלפון: 08-6588047

פקס: 08-6586067

נייד: 052-8977010

פייסבוק: Alpaca Farm חוות האלפקות

מאמרים

 

חוות האלפקות מצפה רמון | office@alpaca.co.il | טלפון: 08-6588047 | פקס: 08-6586067 | נייד: 052-8977010 | עיצוב והקמת אתר: בר דביר צילומים: טל מזומן, חיים רביה ונוספים | ecpm - קידום אתרים אורגני