כל הסיבות לבלות בצימרים במצפה רמון והסביבה

 

אם תחפשו צימרים באזור מצפה רמון בוודאי תמצאו קשת רחבה של אפשרויות, ולדעתנו האופציה הטובה ביותר היא כמובן חוות האלפקות. למעשה, החווה שלנו נחשבת לאחת האטרקציות המרכזיות של האזור, וכמעט בכל אתר תיירות ואף באתרים של מלונות וצימרים אחרים בעיר – תמצאו המלצה להגיע אלינו לחוויה מדברית בלתי נשכחת.

 

למה להזמין צימרים דווקא במצפה רמון?

 

כפי שאמרנו, יש לא מעט צימרים במצפה רמון והסביבה ולכל אחד מהם יש מאפיינים מיוחדים ואווירה שונה. המשותף לכולם הוא המיקום הנהדר בלב המדבר, ליד אחד מאתרי הטבע היפים והייחודיים בכל העולם, אשר בו ניתן לטייל ברגל, על אופניים, בג'יפים וברכבים ממונעים אחרים. ישנם צימרים השוכנים בתוך העיר עצמה, שיש לה המון מה להציע, וישנם צימרים כמו שלנו השוכנים בחוות יותר מבודדות. כאן נשקף לעיניכם נוף מדהים של מרחבי ענק המשרים על הנפש שלווה והשראה, ומשכיחים בבת אחת את הטרדות של חיי היומיום. דרך אגב, למרות שמצפה רמון שוכנת באזור מדברי, המיקום על רמת הנגב יוצר אקלים נוח למדי גם בעונות היותר חמות של השנה, עם לחות אפסית מד אחד ולילות קרירים מצד שני.

 

מעבר לכך, בעיר ובסביבתה יש הרבה מאוד אטרקציות ופעילויות שיכולות לעניין ילדים, בני נוער ומבוגרים. כך לדוגמא, במרכז המבקרים רמון תוכלו לקבל הסברים על אופן היווצרות המכתש, על בעלי חיים ועל תופעות טבע שונות, תוך למידה אינטראקטיבית עם עזרים משוכללים. כמו כן, חלק משמעותי מהמרכז עוסק בסיפורו של אילו רמון ז"ל, שהיה האסטרונאוט הישראלי הראשון. כאמור, אפשר לצאת לאינספור מסלולי טיול במכתש עצמו ועוד אפשרות מלהיבה היא לתצפת עליו מנקודות שונות, בין אם מאזור בית ספר שדה הר הנגב או ממרכז המבקרים. מלבד זאת, יש עוד הרבה פעילויות ואטרקציות בעיר ובסביבתה, החל מירי בחץ וקשת ועד לגלריה לאומנות מדברית. וכמובן, החווה שלנו מהווה את גולת הכותרת עם המון חוויות מלהיבות וכל השקט והשלווה שרק תרצו.

 

להזמנת צימר או סוויטה ולקבלת עוד מידע צרו קשר עם חוות האלפקות בטלפונים 08-6588047 ו- 052-8977010 או במייל office@alpaca.co.il.

לחצו להוראות הגעה:

צרו קשר

חוות האלפקות מצפה רמון

אימייל: office@alpaca.co.il

טלפון: 08-6588047

פקס: 08-6586067

נייד: 052-8977010

פייסבוק: Alpaca Farm חוות האלפקות

מאמרים

 

חוות האלפקות מצפה רמון | office@alpaca.co.il | טלפון: 08-6588047 | פקס: 08-6586067 | נייד: 052-8977010 | עיצוב והקמת אתר: בר דביר צילומים: טל מזומן, חיים רביה ונוספים | ecpm - קידום אתרים אורגני