פעילות ספורט אתגרי לילדים ונוער

 

בלב המדבר, בחוות האלפקות שבסמוך למצפה רמון, מציעים מבחר איכותי וייחודי של פעילות ספורט אתגרי לילדים ונוער. מדובר בפעילויות מגבשות ומלמדות המבוצעות במרחב הפתוח בשילוב עם בעלי החיים שבחווה. הפעילויות מסופקות בהתאמה מלאה לגיל הילדים, יכולתם הפיזית, הקוגניטיבית, הרגשית והמנטאלית.

 

האיכות של פעילות ספורטיבית ואתגרית לילדים

 

פעילות אתגרית לילדים כפי שיש לנו להציע, המתקיימת במרחב חיצוני וכוללת בתוכה פעילות ספוריטיבית, אוצרת בתוכה מספר איכויות חשובות:

 

- להניע את הגוף- ילדים ונוער בעשור השני של שנות האלפיים מבלים שעות רבות כשהם פסיביים, בין אם במסגרת הלימודים או מול המסך בביתם. מחסור זה בפעילות גופנית מוריד כישורים פיזיים ומעלה סיכוי להשמנה. כפועל יוצא מכך חשוב לנצל כל הזדמנות לביצוע של פעילויות פיזיות המניעות וממריצות את גוף הילד.

- ההנאה שבתנועה ובמשחק- יותר מכולם ילדים מתחברים להנאה שבתנועה, בייחוד אם היא מועברת דרך חוויית משחק ובשיתוף עם בעלי חיים. דרך פעילות זו הילדים פורקים מתחים והתרגשויות, מגלים עניין בסביבתם, מתקשרים אחד עם השני ובוחנים את יכולותיהם.

- בטחון עצמי והצלחה- פעילות ספורטיבית אתגרית ותחרותית המאורגנת באופן נכון, מעלה ביטחון עצמי בקרב הילדים ומעודדת אותם להישגיות והצלחה. היא מאפשרת להם לבחון ולאתגר את היכולות שלהם ולגלות שיש להם את הכישורים להגיע להישגים הרבה יותר גבוהים ממה שחשבו.

- להתגבר על חששות- פעילות אתגרית כפי שיש לנו להציע מעמידה לא אחת את הילדים מול מצבים המעלים חשש, בין אם מפני בעלי החיים, או מול השגת יעדי המשימה. בעזרת ההכוונה שלנו ואופיין של המשימות מגלה לילד שהוא מסוגל להתגבר ולהתעלות מעל חששות אלו ,ותחושת הסיפוק המלווה אותן לא תאחר לבוא.

- אינטראקציה חברתית- הפעילויות האתגריות שלנו מבוססות על משימות קבוצתיות הנדרשות בשיתופי פעולה, הקשבה לאחר, הושטת עזרה במידת הצורך, הובלה, פתירת בעיות וקבלת החלטות.

 

פעילויות פיזיות מאתגרות בחווה

 

בחווה שלנו מעבירים מבחר איכותי של פעילויות אתגריות לילדים המותאמות לגילם, כושרם הפיזי, המנטאלי והקוגניטיבי, וכן למספר משתתפים, מטרת הפעילות ומשך פעילות מבוקש. מדובר בפעילויות odt מיוחדות ומהנות הכוללות בין היתר:

 

- מסלולי מכשולים- פעילות תחרותית בצוותים הה נדרש להוביל קבוצת לאמות לאורכו של מסלול מכשולים.

- ניווט במדבר- משימה פיזית ומאתגרת הדורשת העמסת ציוד על גבי לאמות והובלתן בעזרת מפה למסע ניווט מדברי בסביבת החווה, תוך עמידה ביעדים ולוחות זמנים.

​- עוד מגוון פעילויות נוספות- לרבות כאלו שיתוכננו במיוחד עבור קבוצת הילדים שלכם.

 

הזמנת פעילות אתגרית לילדים ונוער

 

להזמנת פעילות אתגרית לילדים ונוער, קבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם חוות האלפקות בטלפונים 08-6588047 ו-052-8977010 או במייל office@alpaca.co.il.

לחצו להוראות הגעה:

צרו קשר

חוות האלפקות מצפה רמון

אימייל: office@alpaca.co.il

טלפון: 08-6588047

פקס: 08-6586067

נייד: 052-8977010

פייסבוק: Alpaca Farm חוות האלפקות

מאמרים

 

חוות האלפקות מצפה רמון | office@alpaca.co.il | טלפון: 08-6588047 | פקס: 08-6586067 | נייד: 052-8977010 | עיצוב והקמת אתר: בר דביר צילומים: טל מזומן, חיים רביה ונוספים | ecpm - קידום אתרים אורגני