פעילות היכרות וגיבוש לקבוצות

 

חוות האלפקות שוכנות במיקום מרהיב וקסום בסמוך למצפה רמון ולמכתש המפורסם, ובתוכה עולם שוקק של לאמות, אלפקות, סוסים ובעלי חיים נוספים. החווה מהווה אתר מצוין לקיום פעילות גיבוש לקבוצות מכל סוג, החל בילדים ובני נוער ועד למבוגרים.

 

למי מתאימות פעילויות הגיבוש שלנו?

 

פעילויות היכרות וגיבוש בחוות האלפקות מתאימות כאמור לכל הגילאים ולקשת רחבה של מטרות. בין היתר, הן מיועדות לתלמידים בבתי ספר יסודיים ועל יסודיים, לפנימיות ועמותות לנוער ולמסגרות נוספות. כמו כן, הפעילויות מיועדות לקבוצות חברים ובני משפחה שרוצים להכיר זה את זה יותר טוב, להדק את הקשרים ולחוות ביחד חוויות יוצאות דופן מאתגרות ומהנות. מלבד זאת, על המשתתפים בפעילויות שלנו נמנים לא מעט עובדים ומנהלים מחברות במשק, המגיעים בקבוצות מכל סדר גדול על מנת לקיים סדנאות וימי גיבוש.

 

הגדרת מטרות הפעילות

 

פעילות גיבוש קבוצה בחוות האלפקות יכולה ללבוש צורות רבות, החל בטיול סוסים ועד לניווט עם לאמות בשטח. לכן, לפני שבוחרים בפעילות אחת או במספר פעילויות חשוב להתייעץ איתנו וגם לתת את הדעת על המטרות שאתם מעוניינים להשיג. כך לדוגמא, בעשורים האחרונות חל שינוי משמעותי בהתייחסות אל המשאב האנושי בחברות וארגונים, דבר שהוביל בין היתר לפריחת ענף פעילויות הגיבוש. אנו מציעים פעילויות שמתאימות בדיוק לקהל זה ועונות על צרכיו ברמה מקצועית גבוהה ביותר. המטרות של סדנאות אלו משתנות בהתאם לארגון ולהרכב המשתתפים, ויכולות להיות למשל ניתוח והבנה של עבודת הצוות, שיפור העבודה המשותפת, שיפור יכולות הובלה למנהלים, קבלת החלטות, התמודדות עם לחץ, אילוצי זמן, שטח ומקום וכן הלאה.

 

בד בבד, גם לפעילויות לבני נוער יש מטרות שונות, ובראשן כמובן הגיבוש של קבוצת נערים ונערות על כל המורכבויות של גיל ההתבגרות. הסביבה השונה והחווייתית שמציעה החווה מהווה כר מצוין להיכרות והידוק הקשרים בקבוצה, ומוציאה את בני הנוער מסביבתם המוכרת שכוללת בימינו הרבה שעות מסך. מעבר לכך, המטרות של הקבוצה יכולות להיות חיזוק היכולות להקשיב לאחרים, מגע ישיר עם חיות ובני אדם, אמפתיה והבנה, מתן חוויה מלהיבה ומרגשת, חיבור לטבע - ועוד הרשימה ארוכה.

סיוע בבחירת הפעילות המתאימה

 

בין אם מדובר בחברה עסקית, במשפחות או במוסד חינוכי, אנו עומדים לרשותכם עם המון ניסיון ורצון לעזור. נשמח לסייע בכל שאלה ובקשה, לספר לכם על פעילויות ההיכרות והגיבוש שלנו, ולעזור לכם לבנות את השעות היפות והמרגשות שממתינות למשתתפים כך שיצאו עם ערך מוסף, תובנות חשובות וזיכרונות נהדרים.

 

המעוניינים לתאם כבר עכשיו פעילות גיבוש קבוצה או לקבל פרטים נוספים על הפעילות והאפשרויות שאנו מציעים, מוזמנים להתקשר אל חוות האלפקות בטלפונים 08-6588047, 052-8977010, או לפנות אלינו למייל: office@alpaca.co.il

לחצו להוראות הגעה:

צרו קשר

חוות האלפקות מצפה רמון

אימייל: office@alpaca.co.il

טלפון: 08-6588047

פקס: 08-6586067

נייד: 052-8977010

פייסבוק: Alpaca Farm חוות האלפקות

מאמרים

 

חוות האלפקות מצפה רמון | office@alpaca.co.il | טלפון: 08-6588047 | פקס: 08-6586067 | נייד: 052-8977010 | עיצוב והקמת אתר: בר דביר צילומים: טל מזומן, חיים רביה ונוספים | ecpm - קידום אתרים אורגני