פעילות ODT לילדים ונוער

 

בחוות האלפקות שבמצפה רמון תוכלו לערוך פעילויות ODT לילדים ייחודיות, המבוססות על מפגש עם החיות שבחווה. מדובר בפעילות מהנה, מאתגרת ומגבשת אשר תוציא את הילדים מהמסגרת המוכרת להם ותאפשר להם להתמודד עם משימות קבוצתיות ואישיות במרחב פתוח ומעורר השראה. כל זאת עם התאמה מלאה לגילאי הילדים ומאפייניהם, היכולת הפיזיות, הקוגניטיביות והמנטאליות שלהם, מספר המשתתפים בקבוצה וכן עם התאמה מלאה ללוחות זמנים ופעילויות נוספות בסדר היום של הילדים.

 

איכותן של פעילויות ODT

 

פעילות ODT לילדים ונוער בחווה שלנו הינה פעילות המתקיימת במרחב חיצוני ופתוח ומיועדת להקנות לילדים מיומנויות, כלים וערכים חשובים. בין היתר פעילויות אלו מסייעות להתמודד מול אתגרים ברמה הפיזית, רגשית ושכלית. כמו כן הן מלמדות על ערכים ומערכות יחסים בינאישיות ועל איכותם של שיתופי פעולה. הן משפרות תקשורת, מחזקות יכולת לקבל החלטות וערכים של התחשבות והדדיות, ומעודדות חשיבה אחרת ויצירתית. כל זאת ועוד מוצע עם תוכנית מובנת ומסודרת המתוכננת בקפידה מתחילתה ועד סופה, בהתאם לצרכים הייחודים של כל קבוצה 

 

פעילויות ODT מקצועיות בהתאמה מלאה

 

אנו מציעים לקבוצות של ילדים ונוער מגוון פעילויות מתאימות המבוצעות בקבוצות קטנות של עד עשרה ילדים, שניתן לבצען במקביל או ברוטציה. מדובר בפעילויות ODT לילדים ונוער המבוססות ברובן על מפגש חווייתי וישיר עם חיות החווה. הפעילויות עוסקות במגוון כלים ומיומנויות אישיות וחברתיות לרבות פתרון בעיות, קבלת החלטות, מנהיגות, תקשורת בינאישית ועוד. כמו כן כל פעילות מתוכננת על ידי הצוות המקצועי שלנו בהתאמה מלאה לציפיות, מאפייני וצרכי הקבוצה, המגדירות את מטרות הפעילות והאיכויות המבוקשות ממנה. משך הפעילות הינו גמיש ומותאם לצרכי הקבוצה ופעילויות נוספות שלה, והוא יכול להתחיל מפעילות בת כשעה וחצי ועד לפעילות של יום שלם. וזה עוד לא הכל: בחווה שלנו תוכלו ליהנות מעוד שירותים ואטרקציות איכותיות, החל מטיולי סוסים, לארוחות ועד לינה במקום.

 

​​הזמנת פעילות ODT לילדים ונוער

 

להזמנת פעילות ODT לילדים ונוער, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם חוות האלפקות בטלפונים 08-6588047 ו-052-8977010 או במייל  office@alpaca.co.il.

לחצו להוראות הגעה:

צרו קשר

חוות האלפקות מצפה רמון

אימייל: office@alpaca.co.il

טלפון: 08-6588047

פקס: 08-6586067

נייד: 052-8977010

פייסבוק: Alpaca Farm חוות האלפקות

מאמרים

 

חוות האלפקות מצפה רמון | office@alpaca.co.il | טלפון: 08-6588047 | פקס: 08-6586067 | נייד: 052-8977010 | עיצוב והקמת אתר: בר דביר צילומים: טל מזומן, חיים רביה ונוספים | ecpm - קידום אתרים אורגני