פעילויות ODT לקבוצות

 

בחוות האלפקות שליד מצפה רמון, במיקום קסום וייחודי, תוכלו ליהנות ממגוון פעילויות ODT לקבוצות . הפעילויות יוציאו אתכם משגרת היומיום ויעניקו הזדמנות לשנות אווירה, להפחית לחצים, להכיר אחד את השני, להתמודד מול אתגרים אישיים וחברתיים, לפתור בעיות, לקבל החלטות, לשתף פעולה ולהוביל. כל זאת ועוד מוצע עם תוכנית המותאמת במיוחד עבור הצרכים שלכם ומאפייני הקבוצה, גילאים ויכולות המשתתפים, יעדים מבוקשים וזמן פנוי.

 

המשמעות של פעילות ODT

 

פעילות ODT -  Outdoor Training- שאנו מקיימים בחווה מבוססת על שיטות הנחייה ולמידה מתקדמות עם פעילות אתגרית, ומתקיימות במרחב חיצוני ופתוח, שונה מהמוכר. שיטות אלו מלמדות דרך התנסות וחוויות בתנאים ומצבים המקטינים התנגדות ומדמים תהליכים המתרחשים במציאות. הפעילויות מערבות ומפתחות כישורים מנטאליים, רגשיים ופיזיים והן מיועדות לפתח מגוון יכולות, מיומנויות וכישורים חברתיים. במהלכן של הפעילויות באות לידי ביטוי איכויות קבוצתיות ואישיות. במימד האיש פוגש המשתתף את יכולתו להקשיב לאחר, לקבל החלטות, להוביל, לקחת אחריות, להתמודד עם אי נוחות וקשיים פיזיים, לתקשר ולעבוד עם אחרים וכו'. במימד הקבוצתי עולים גם מגוון היבטים כמו הנעת תהליכים, שיתופי פעולה, ארגון וסדר, ניהול משימה וסיכונים ועוד.

 

פעילות ODT בחווה

 

בחווה שלנו אנו מעבירים פעילויות ODT מגבשות המציעות לכם חווייה ייחודית ומאתגרת שמשתפת את החיות, הלאמות והאלפקות המתגוררות בחווה. מדובר בחיות מרהיבות, גדולות, חביבות, עדינות וחכמות אשר ביחד עימן ניתן לבצע מגוון משימות מהנות, חכמות, מאתגרות ומגבשות. המשימות מבוססות על תכנון קפדני לפי צרכיה של כל קבוצה, בין אם קבוצת עובדים, קבוצת תלמידים, חברים וכו'. ההתאמה ניכרת גם באורך הפעילויות מתחילות שעה וחצי וממשיכות ליום שלם. כמו כן ניתן שלב עם ODT פעילויות נוספות המתקיימות בחווה כמו יוגה, או טיול סוסים. זאת לצד אפשרות לאירוח בכל רמה מבוקשת החל מכיבוד קל, לארוחות מלאות ועד ללינה במקום.

 

מבחר ייחודי ואיכותי של פעילויות ODT

 

אנו מציעים לקבוצות בכל גיל, גודל ואופי, מבחר איכותי וייחודי של פעילות גיבוש ODT. כך למשל תוכלו להתחלק לקבוצות ולהוביל לאמות דרך מסלול מכשולים וללמוד על הדרך אודות תקשורת, תחרותיות, מנהיגות, התמודדת עם לחץ ושיתופי פעולה. דוגמא נוספת הינה פעילות של הפרדת עדרי אלפקות לפי צבעים תוך מגבלה של זמן ובתוך מתחם נתון. פעילות מהנה וחווייתית זו תלמד אתכם לנהל זמנים, להוביל אחרים, לפתור בעיות ולקבל החלטות.

 

הזמנת פעילות ODT

 

להזמנת פעילות ODT, קבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם חוות האלפקות בטלפונים 08-6588047 ו-052-8977010 או במייל office@alpaca.co.il.

לחצו להוראות הגעה:

צרו קשר

חוות האלפקות מצפה רמון

אימייל: office@alpaca.co.il

טלפון: 08-6588047

פקס: 08-6586067

נייד: 052-8977010

פייסבוק: Alpaca Farm חוות האלפקות

מאמרים

 

חוות האלפקות מצפה רמון | office@alpaca.co.il | טלפון: 08-6588047 | פקס: 08-6586067 | נייד: 052-8977010 | עיצוב והקמת אתר: בר דביר צילומים: טל מזומן, חיים רביה ונוספים | ecpm - קידום אתרים אורגני