סדנאות לקבוצות גדולות וקטנות בחוות האלפקות

 

בחוות האלפקות שליד מצפה רמון נערכות בכל עת סדנאות לקבוצות של ארגונים וחברות מכל ענפי המשק. הסדנאות יכולות להתאים לכמויות שונות של משתתפים, החל בקבוצות גדולות ועד לקטנות, מפני שאנו מציעים מגוון רחב של פעילויות שיכולות להיערך במקביל.

 

סדנאות מקצועיות ומושקעות

 

החווה שלנו מציעה בראש ובראשונה מיקום מקסים ויוצא דופן עבור קיום סדנאות לכל צורך ומטרה. מדובר בחווה השוכנת בלב הר הנגב עם מרחבים פתוחים לכל עבר וסביבה טבעית ואף פראית של המדבר. לכן, עצם ההגעה אלינו כבר מוציאה את המשתתפים מהשגרה, יוצרת התרגשות, ומביאה לחשיבה שונה מהדפוסים הקיימים במסגרת המשרד או המפעל. שנית, הסדנאות שלנו בהחלט שוברות שגרה מפני שהן מערבות מגע ופעילות קרובה עם הלאמות, האלפקות והסוסים המאולפים שלנו, דבר המוסיף אתגר, עומק ומשמעות לכל פעילות וחוויה.

 

את הסדנאות אנו בונים תוך שיתוף פעולה הדוק עם המזמין, בין אם מדובר במנהלי כוח האדם בארגון או בבעל העסק, כך שיתאימו במדויק למטרות שלכם ולמבנה היום שאתם מעוניינים ליצור. מדובר בסדנאות שבהן כבר התנסו בהצלחה ארגונים ועסקים רבים, אשר הפיקו מהן תועלת מרובה. את הפעילויות מלווים כמובן מדריכים ומנחים מטעמנו, אך אתם מוזמנים גם להביא את המנחים שלכם שיעזרו ביישום ובסיכום הפעילויות על מנת להפיק לקחים ולהגיע לתובנות חדשות בקרב המשתתפים.

 

סוגים שונים של פעילויות

 

ניתן בהחלט לקיים בחווה סדנאות לקבוצות גדולות מאחר שבכל פעילות שלנו יכולים להשתתף עד 20 איש בו זמנית. מדובר בפעילות כמו ניווט לאמות במדבר, הפרדה של עדר אלפקות לצבעים, משימת עדר סוסים, מסלול מכשולים עם לאמות, ועוד. הפעילויות יכולות להתבצע במקביל ובסבבים ובכך לאפשר לכל משתתף ליהנות מהחוויות והמשימות הייחודיות. כמובן, ניתן לבחור לבצע יום שלם או חלקי לפי הצרכים שלכם.

דברים אלו נכונים גם לגבי סדנאות לקבוצות קטנות ואתם בהחלט מוזמנים לדבר איתנו כדי להתאים את הפעילויות הרצויות. יש לציין כי מלבד סדנאות ה- ODT אפשר לבצע עוד מגוון פעילויות מהנות בחווה בין אם מדובר בקבוצה קטנה או גדולה, למשל שיעור יוגה, לימוד מקרוב של חיי האלפקות והלאמות, רכיבה על סוסים ועוד.

 

המעוניינים לתאם כבר עכשיו סדנאות לקבוצות או לקבל פרטים נוספים על הפעילות והאפשרויות שאנו מציעים, מוזמנים להתקשר אל חוות האלפקות בטלפונים 08-6588047, 052-8977010, או לפנות אלינו למייל: office@alpaca.co.il

לחצו להוראות הגעה:

צרו קשר

חוות האלפקות מצפה רמון

אימייל: office@alpaca.co.il

טלפון: 08-6588047

פקס: 08-6586067

נייד: 052-8977010

פייסבוק: Alpaca Farm חוות האלפקות

מאמרים

 

חוות האלפקות מצפה רמון | office@alpaca.co.il | טלפון: 08-6588047 | פקס: 08-6586067 | נייד: 052-8977010 | עיצוב והקמת אתר: בר דביר צילומים: טל מזומן, חיים רביה ונוספים | ecpm - קידום אתרים אורגני