צימר במצפה רמון לזוגות – רומנטיקה מדברית

נהוג להגיד על זוגיות שהיא כמו צמח שצריך מדי פעם להשקות ולטפח כדי שישגשג, יפרח ויניב פירות. אם אתם קוראים את השורות האלו אתם בוודאי מסכימים עם האמירה הזו, וחשוב לנו לספר לכם שבחוות האלפקות תמצאו את מבוקשכם.

סוויטה מפנקת ואינטימית משלכם

עוד לפני שנגיע אל החוויה המיוחדת שמחכה לכם במדבר, רצינו להגיד כמה מילים על הסוויטות שלנו ששוכנות ב- "נווה מדבר" ירוק ומלא השראה. מדובר בשתי סוויטות מעוצבות ונעימות מאוד לשהייה ולינה, הכוללות חדר שינה זוגי, חדר מגורים ענקי, פינת אוכל, מיזוג אוויר, טלוויזיה עם כבלים, מטבחון ובו מקרר, תנור וכירה חשמלית, ועוד. מכל חלונות הסוויטה נשקף לעינכם נוף המדבר והחווה, ולרשותכם עומדת מרפסת אינטימית משלכם שצופה על עדרי האלפקות והלאמות. אולי לא צריך יותר מזה בשביל להגיע לשיא הרומנטיקה, אבל אנחנו מציעים הרבה יותר.

כל השלווה והשקט שבעולם

נכון, יש צימרים במצפה רמון לזוגות שמציעים גם הם אבזור מצוין ונוחות מושלמת, אבל החווה שלנו מציעה עוד הרבה יותר מזה לרומנטיקה שלכם. קודם כל, המיקום המושלם שלנו בלב המדבר מפגיש אתכם עם השקט המהמם, שאותו מפריעות מדי פעם רק טפיפות רגליים של סוסים ובעלי חיים נוספים. בנוסף, האופק הפתוח והמרחבים האדירים מרחיבים את הנפש והלב, ונותנים השראה לבוקר רומנטי על כוס קפה, לערב מול המדורה וללילה מתחת לשמיכה של מיליון כוכבים. ואם תרצו לתבל את החופשה שלכם ביותר מאשר שקט ומנוחה, יש לנו בהחלט מה להציע. כך לדוגמא, אתם מוזמנים להצטרף לטיול על סוסי החווה המאולפים שעובר באזור המצוקים המרשימים של מכתש רמון. זהו טיול קסום ונטול מאמץ מצדכם המלווה על ידי מדריך מנוסה, שיודע לשמור מרחק ולתת לכם ליהנות ביחד מחוויה מרגשת ומגבשת שנכנסת ישר לאלבום.

בואו לגלות את החווה שלנו

זו הייתה רק טעימה קטנה ממה שיש לחוות האלפקות להציע, ואתם מוזמנים לסייר באתר או לפנות אלינו ישירות כדי לקבל מידע נוסף. לקבלת עוד פרטים ולהזמנת צימר במצפה רמון לזוגות צרו קשר עם חוות האלפקות בטלפון 0528-977011 או במייל office@alpaca.co.il.

לחצו להוראות הגעה:

צרו קשר

חוות האלפקות מצפה רמון

אימייל: office@alpaca.co.il

טלפון: 08-6588047

פקס: 08-6586067

נייד: 052-8977010

פייסבוק: Alpaca Farm חוות האלפקות

מאמרים

 

חוות האלפקות מצפה רמון | office@alpaca.co.il | טלפון: 08-6588047 | פקס: 08-6586067 | נייד: 052-8977010 | עיצוב והקמת אתר: בר דביר צילומים: טל מזומן, חיים רביה ונוספים | ecpm - קידום אתרים אורגני